Annonce
Sønderborg

Se navnene: Dimittender fra Gråsten Landbrugsskole

Fire hold fra Gråsten Landbrugsskole dimitterede den 26. juni. Privatfoto.
Annonce

GRÅSTEN: Dimittender fra Gråsten Landbrugsskole:

EUX: Jacob Andresen, Aabenraa; Erling Kamp Arvad, Nordenskov; Simon Egede Christensen, Felsted; Tobias Juhl Ehmsen, Hovslund By; Thea Adler Green, Ølgod; Kristian Haahr Hansen, Stenderup Mk; Mikkel Omby Hansen, Malt; Emil Have Hansen; Jacob Emil Højsgaard Jacobsen, Stepping; Caroline Nitsche Jensen, Hørsholm; Naja Bock Jensen, Ustrup; Mathias Schlüter Jepsen, Tinglev; Nicklas Kousgaard Jørgensen, Klelund; Jes Mathæus Krag, Aabenraa; Simon Lildholdt Madsen, Løjt Kirkeby; Emil Bonde Møller, Gejlbjerg; Albert Erland Nielsen, Lintrup; Rasmus Juhler Søndergaard Nissen, Stevelt; Jacob Rønnow, Vedbøl; Casper Haahr Sejrup, Gesten; Rikke Skade, Egvad; Kia Nør Sørensen, Skrydstrup; Ruud Geradus Henricus Van Maanen, Fole; Laura Vind-Hansen, Odense.

2HF EUX. Privatfoto.

EUD Svineklassen: Morten Frank Andresen, Holm; Carina Christensen, Elstrup; Bastian Willert Christiansen, Lysabild; Victor Sejr Conradsen, Mjolden; Ida Festersen, Pøl; Benjamin Ølgaard Hansen, Nybøl; Sara Schallert Jespersen, Genner; Per Schjerning Jessen, Pøl; Christian Nørrelund Jonasson, Barløse; Jakob Holm Jonsson, Lynge; Morten Dinsen Jørgensen, Sjølund; Anders Lüth Lembke-Jensen, Haderslev; Frederik Knud Bertram Lindegaard, Vollerup; Trine Førby Petz, Kirkeby; Phillip Christian Schmidt, Kravlund Mark; Marcus Lumby Sørensen, Frørup; Connie Valentin, Kliplev.

2HF Svineklassen. Privatfoto.

EUD Plantekassen: Hans Martin Jørgensen Andersen, Toftlund; Rasmus Stenbæk Andersen, Egsgård; Simon Sand Andersen, Lunding; Daniel Holm Bonde, Rødding; Rune Bucka, Bylderup-Bov; Kasper Lykke Christensen, Sønderborg; Rasmus Simony Christensen, Broager; Adam Mølbach Drud, Kolsnap; Morten Eskildsen, Løjtved; Michael Salting Gad, Vodder; Morten Bach Hansen, Simmersted; Jakob Degn Iversen, Abkær; Christian Jensen, Ølgod; Peter Due Jensen, Aabenraa; Johnny Ritter Jessen, Sdr Ønlev; Jesper Johanning, Draved; Emil Jordt, Sølsted; Johannes Hans Kock, Christiansfeld; Martin Gnila Lind, Løgumkloster; Hans Friedrich Teichert Loff, Aabenraa; Chris Mariager Lützhöft, Ribe; Andreas Bach Maarup, Sydals; Alex Østergaard Nissen, Toftlund; Lasse Bengtsen Otte, Fole; Ruben Holm Petersen, Aabenraa; Philip Rossen Simonsen, Nybøl; Nicolai Roost Aabling, Ottersbøl.

2HF Plantekassen. Privatfoto.

EUD Kvægklassen: Kristian Busch Andersen, Gånsager; Sebastian Nygaard Andersen, Skovbølling; Mathias Birkelund, Selskær; Tobias Frisk Boisen, Vojens; Sebastian Boysen, Skrydstryp; Mathias Kazimirzak Brink, Rødding; Kathrine Erica Cordsen, Kirke Eskilstrup; Jeroen Johannes Hendrik Haagmans, Agerskov; Mathias Nørrelykke Marthendal Hansen, Vridsted; Steffen Emil Hansen, Uge; Rebecca Haugaard Holm, Felsted; Patrick Jepsen, Jels; Jonas Hugo Mølgaard Juhl, Nustrup; Henrik Møller Larsen, Hjartbro; Emil Dyrmose Madsen, Skovlund; Anna Thestrup Mortensen, Genner; Ole Pedersen, Sølsted; Sophie Rømming, Arrild; Ian Strømsborg; Rieke Sophie Solvej Sönksen, Frifelt; Anna Balika Kristensen Sørensen, Dalby; Emil Hastrup Wilkens, Bedsted; Mette Witte, Abkær.

2HF Kvægklassen. Privatfoto.
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Forsiden netop nu
Kolding

Lige før sæsonstart: Ligaspiller i Kolding er testet positiv for corona

Danmark For abonnenter

Bekymret statsminister vil udsætte åbning af nattelivet og varsler mundbinds-påbud

Annonce