Gå til indhold

Barlife 7500 ApS

2017
Stiftet
56
Ansatte
Adresse
Østergade 18
7500 Holstebro
Kort fortalt
Barlife 7500 ApS blev etableret i 2017 og har adresse i Holstebro. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK 3,7 mio. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen udskænkning af alkoholiske drikkevarer.
Direktion
Ejerforhold
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2021
2022
2023
2024
2025
1.500
1.000
500
0
-500
Likviditetsgrad
38%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-19%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
-12%
Ikke tilfredsstillende
Opgjort i fuldtidsækvivalenter (FTE)
Ansatte
, 2022 2023 2024 2025 2026 , 0 5 10 15
Likviditetsgrad
38%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-19%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
-12%
Ikke tilfredsstillende
Beløb i DKK 1.000
Primært resultat
2021
2022
2023
2024
2025
2.000
1.500
1.000
500
0
-500

Resultatopgørelse

2025
2024
2023
2022
2021
Omsætning-----
Bruttofortjeneste3.6593.5592.4124.4893.541
Primært resultat-435328-3571.4941.515
Finansielle poster netto-49-45-3-41-126
Resultat før skat-485283-3601.4531.389
Årets resultat-458219-2821.1301.082
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2021
2022
2023
2024
2025
5.000
4.000
3.000
2.000
1.000
0
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2021
2022
2023
2024
2025
1.500
1.000
500
0
-500

Aktiver

2025
2024
2023
2022
2021
Immaterielle anlægsaktiver000250500
Materielle anlægsaktiver1.0251.311646929958
Finansielle anlægsaktiver270265160155414
Anlægsaktiver i alt1.2951.5768061.3331.873
Omsætningsaktiver9751.8741.4103.1871.763
Aktiver i alt2.2703.4502.2164.5213.635

Passiver

2025
2024
2023
2022
2021
Egenkapital-2684902712.052922
Langfristet gæld----0
Kortfristet gæld2.5382.9331.8972.3302.457
Passiver i alt2.2703.4502.2164.5213.635
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2021
2022
2023
2024
2025
5.000
4.000
3.000
2.000
1.000
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2021
2022
2023
2024
2025
2.500
2.000
1.500
1.000
500
0
-500

Regnskabsperiode

2025
2024
2023
2022
2021
Startdato2025-01-012024-01-012023-01-012022-01-012021-01-01
Slutdato2025-12-312024-12-312023-12-312022-12-312021-12-31