Gå til indhold

LINDBERRG MANAGEMENTT ApS

2007
Stiftet
3
Ansatte
Adresse
c/o Baghuset
Lavendelstræde 5-7, 4.
1462 København K
Kort fortalt
LINDBERRG MANAGEMENTT ApS blev etableret i 2007 og har adresse i København K. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK 3,6 mio. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen andre personlige serviceydelser i.a.n.
Direktion
Ejerforhold
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2021
2022
2023
2024
2025
1.000
500
0
-500
-1.000
Likviditetsgrad
111%
Tilfredsstillende
Afkastningsgrad
8%
Tilfredsstillende
Soliditetsgrad
17%
Tilfredsstillende
Opgjort i fuldtidsækvivalenter (FTE)
Ansatte
, 2022 2023 2024 2025 2026 , 0 1 2 3 4 5
Likviditetsgrad
111%
Tilfredsstillende
Afkastningsgrad
8%
Tilfredsstillende
Soliditetsgrad
17%
Tilfredsstillende
Beløb i DKK 1.000
Primært resultat
2021
2022
2023
2024
2025
1.500
1.000
500
0
-500
-1.000

Resultatopgørelse

2025
2024
2023
2022
2021
Omsætning-----
Bruttofortjeneste3.6474.0312.4084.8553.401
Primært resultat467460-5231.220957
Finansielle poster netto-54-101-113-107-66
Resultat før skat432359-6461.126905
Årets resultat306262-528853690
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2021
2022
2023
2024
2025
5.000
4.000
3.000
2.000
1.000
0
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2021
2022
2023
2024
2025
1.000
500
0
-500
-1.000

Aktiver

2025
2024
2023
2022
2021
Immaterielle anlægsaktiver97286286259217
Materielle anlægsaktiver63125172235341
Finansielle anlægsaktiver328328328328328
Anlægsaktiver i alt487738786822886
Omsætningsaktiver5.4514.9803.9295.7605.643
Aktiver i alt5.9385.7184.7156.5826.530

Passiver

2025
2024
2023
2022
2021
Egenkapital1.0357294681.9951.643
Langfristet gæld-----
Kortfristet gæld4.9024.9894.2474.5864.885
Passiver i alt5.9385.7184.7156.5826.530
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2021
2022
2023
2024
2025
8.000
6.000
4.000
2.000
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2021
2022
2023
2024
2025
2.000
1.500
1.000
500
0

Regnskabsperiode

2025
2024
2023
2022
2021
Startdato2025-01-012024-01-012023-01-012022-01-012021-01-01
Slutdato2025-12-312024-12-312023-12-312022-12-312021-12-31